Фонг Ле змінить Майкла Сейлора на посаді голови MicroStrategy


03.08.2022
microstrategy-ceo-saylor

Компанія-розробник аналітичного програмного забезпечення MicroStrategy змінить керівництво. Про це повідомляється в останньому звіті про фінансові показники компанії за ІІ квартал 2022 року.

Нинішній глава MicroStrategy Майкл Сейлор залишить свою посаду, його місце займе Фонг Ле. Кадрові перестановки відбудуться 8 серпня.

Як стало відомо, Сейлор залишиться головою ради директорів MicroStrategy. Підприємець планує зосередитися на купівлі біткоїну та просуванні криптовалюти в маси, тоді як Фонг Ле керуватиме загальними корпоративними операціями.

Щодо фінансової звітності, у II кварталі в компанії зафіксували загальний виторг у розмірі $122,1 млн. При цьому операційні витрати перевищили 1 млрд, а паперові збитки від знецінення цифрових активів склали $917,8 млн. Станом на 30 липня на балансі MicroStrategy міститься 129699 BTC ($2,98 млрд). 29 червня компанія докупила 410 біткоїнів на $10 млн за ціною $20 817.

Минулого тижня Майкл Сейлор виступив на найбільшому блокчейн-саміті Blockchain Economy Istanbul. Глава MicroStrategy назвав золото «мертвими грошима» і порівняв біткоїн з королівською нерухомістю

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *