Ентоні Уелфар: У найближчі тижні Ripple анонсує запуск CBDC у кількох країнах


07.09.2022
Ентоні Уелфар: У найближчі тижні Ripple анонсує запуск CBDC у кількох країнах

Радник Ripple (XRP) з цифрових валют центральних банків (CBDC) Ентоні Велфер повідомив, що компанія має “кілька пілотних проектів”, пов’язаних з CBDC, інформація про які буде оприлюднена в найближчі тижні.

Велфер зробив цю заяву у відповідь на твіт Сентосумосаби, яка поділилася скріншотом, що показує, що Ripple має “кілька пілотних проектів для CBDC, включаючи Королівське валютне управління (RMA) Бутану та Республіку Палау”.

Минулого року після запуску приватної версії XRP Ledger для центральних банків компанія Ripple уклала кілька партнерств з країнами, що розглядають проект CBDC.

Незважаючи на те, що громадськість ще не має всієї інформації про пілотні проекти CBDC, партнерство з Палау та Бутаном є публічною інформацією з минулого року.

Ripple уклала партнерство з Королівським валютним управлінням Бутану для пілотного проекту CBDC у 2021 році. Проект допоможе країні випустити цифровий нгултрум для покращення транскордонних платежів.

У листопаді 2021 року компанія також уклала партнерство з Палау. Проте в даний час Ripple працює над створенням для острівної держави стейблкоїну, забезпеченого доларами США.

Раніше Ripple стала одним із перших чотирьох учасників проекту Digital Dollar Project, спрямованого на вивчення можливості створення цифрового долара США.

Digital Dollar Project – це некомерційна організація, яка займається розробкою цифрової версії долара США, і нещодавно оголосила про запуск своєї пілотної програми. Відомо, що проект стартує у жовтні.

Крім цього проекту Ripple також є партнером аналітичного центру Digital Euro Association, до якого вона приєдналася в лютому. Асоціація також займається розвитком CBDC на континенті.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *