Експерти Finder прогнозують падіння курсу мем-токену Dogecoin


31.07.2022
Експерти Finder прогнозують падіння курсу мем-токену Dogecoin

Портал Finder представив прогноз групи криптовалютних експертів на динаміку зміни курсу Dogecoin (DOGE). До складу якої увійшли директори університетів, керівники криптобірж, аналітики криптодосліджень та керівники різних криптопродуктів.

Основна маса експертів не вірить у світле майбутнє Dogecoin і тому рекомендує позбавлятися токенів. 55% фахівців вважають, що до 2025 року чи пізніше DOGE повністю знеціниться. 21%, навпаки, пророкують зростання курсу активу, а 24% ще не визначилися.

З початку липня вартість DOGE коливається в рамках трикутника, що скорочується. Лінії фігури перетнуться 11 вересня, отже, у серпні рівень волатильності ціни мем-токену, швидше за все, зменшиться. Паттерн ведмежий, тому курс токена має перетнути нижню лінію. Ширина фігури свідчить, що DOGE подешевшає приблизно на 40% від точки пробою.

Однак варто відзначити, що на криптовалютному ринку трикутники, що скорочуються, досить часто пробивають вгору. У зв’язку з цим гіпотеза зниження вартості Dogecoin може виявитися неправильною.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *