До Японії повернуться банкомати з підтримкою біткоїна


04.08.2022
Уряд Японії має намір заморожувати вкрадені крипто-активи шляхом ухвалення нового закону
Криптобанкомати або BTM повернулися до Японії після тривалої чотирирічної перерви.

Криптобанкомати або BTM повернулися до Японії після тривалої чотирирічної перерви.

Місцева фірма з обміну криптовалют Gaia Co., Ltd оголосила 2 серпня, що скоро введе в експлуатацію банкомати, що підтримують Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Bitcoin Cash (BCH) та Litecoin (LTC).

Незважаючи на те, що біткоїн-банкомати з’явилися в Токіо ще в 2014 році, в 2018 році вони були демонтовані після гучного злому японської криптобіржі Coincheck і крадіжки $530 млн.

Цього року BTM буде встановлено в Токіо та Осаці, протягом наступних 12 місяців компанія планує встановити 50 BTM по всій країні. Загалом протягом трьох років кількість біткоін-ATM буде збільшено до 130.

Поки що BTM дозволять виводити максимум $747 (100 000 єн) за транзакцію з максимальним денним лімітом у $2243 (300 000 єн). Введені обмеження є частиною заходів щодо боротьби з відмиванням грошей.

Щоб вивести кошти з BTM, користувачам необхідно зареєструватися в компанії та отримати спеціальну картку. Після верифікації користувачі зможуть відправляти криптовалюту до BTM через смартфон, а потім знімати потрібну суму в ієнах.

Криптомати значно прискорять поточний процес виведення коштів у країні, який часто займає кілька днів. За цей час кошти з облікового запису на криптобіржі переводяться на рахунок у місцевому банку.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *