Circle планує розширити штат співробітників у 2023 році


23.02.2023
Компанія Circle придбає криптоїнфраструктурний стартап Cybavo

Компанія Circle, емітент стейблкоінів USDC, оголосила про плани розширити свій бізнес у 2023 році, найнявши більше співробітників на 15%-25%, незважаючи на масові скорочення в криптовалютній індустрії. Минулого року компанія майже подвоїла кількість своїх співробітників і на кінець 2022 року налічувала близько 900 працівників. Запланований найм додасть до її штату від 135 до 225 осіб.

За словами фінансового директора Circle Джеремі Фокс-Гіна, компанія продовжує інвестувати у свій бізнес і, на щастя, має фінанси для підтримки свого зростання. Хоча компанія нещодавно скасувала вихід з фондового ринку шляхом зворотного поглинання (SPAC), вона все ще прагне розширюватися і зосередитися на найбільш важливих сферах бізнесу.

SEC надсилала запити до Circle щодо угоди зворотного поглинання з Concord Acquisition Corp, яка врешті-решт була скасована в грудні минулого року через розкриття інформації про активи. Незважаючи на цю невдачу, Circle зберігає оптимізм щодо майбутнього та здатності розвивати свій бізнес.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *