Chaos Labs залучила $20 млн від Galaxy Digital і PayPal Ventures для захисту Defi-сектору


21.02.2023
money

Chaos Labs залучила $20 млн у раунді посівного фінансування, який спільно очолили Galaxy Digital і PayPal Ventures. Інвесторами також стали Coinbase, Hashkey, Uniswap, Lightspeed, Bessemer і кілька ангельських інвесторів.

Мета залучення коштів – захистити протоколи децентралізованих фінансів (DeFi) від кібератак і оптимізувати ефективність використання капіталу. Кошти будуть використані для розширення набору продуктів з управління ризиками та безпеки для криптоіндустрії.

Chaos Labs, стартап, заснований у жовтні 2021 року, розробив платформу управління ризиками в блокчейні, яка пропонує індивідуальний автоматизований моніторинг безпеки для виявлення потенційних загроз, а також симулятор, який перевіряє працездатність і стабільність протоколів.

Останні дані звіту Chainalysis показують, що переважна більшість криптоактивів на суму $3,8 млрд, викрадених хакерами в минулому році, прийшлася на протоколи DeFi. Зі зростанням популярності DeFi-протоколів для компаній стало вкрай важливо регулярно проводити надійне тестування ризиків і підтверджувати безпеку своєї економічної системи, щоб запобігти збиткам.

Клієнтська база Chaos Labs включає провідні криптовалютні компанії, такі як Aave, Chainlink та Uniswap.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *