Чанпенг Чжао вважає, що поділ ринків країнами підвищує волатильність криптовалют


02.08.2022
Голова Binance вважає, що інфляція у США має становити 500%
Голова криптовалютної біржі Binance, вивчивши глобальну взаємодію крипторинків, заявив, що геополітичні конфлікти та примусовий поділ ринків призводять до зниження ліквідності.

Після нещодавніх переговорів з урядами різних країн голова Чанпен Чжао Binance висловив думку, що поділ крипторинків по країнах принесе проблеми.

«Це погана ідея з низки причин. Велика ліквідність — один із найкращих механізмів захисту прав споживачів. Вона захищає від маніпулювання ринком волатильності та знижує кількість ліквідацій позицій інвесторами».

Досвід роботи Binance на ринках 180 держав показа, що поділ країнами «сильно полегшить трейдерам впливати на коливання ринків», що призведе до підвищення волатильності крипторинку.

Чангепенг Чжао вважає, що арбітражні трейдери, які “традиційно врівноважують ціни криптовалютних активів на різних біржах або книгах ордерів, не так ефективно стабілізують ціни, коли існує одна спільна книга”:

«Велика ліквідність пропонує найкращі ціни для користувачів. Більш щільний спред. Низьке прослизання. Це дуже важлива форма захисту споживачів. Відсутність великої ліквідності може вилитися у реальні фінансові наслідки для користувачів».

Глава Binance додав, що інвестори на біржі не обирають контрагента. Вони просто «торгують із книгою ордерів як із брокером».

У липні в рамках конференції Blockchain Economy Istanbul міністр казначейства та фінансів Туреччини разом із Чжао обговорили стратегію розвитку індустрії в країні. Binance запустила свій перший центр обслуговування клієнтів у Туреччині у квітні 2022 року через два роки після початку роботи в країні. У 2021 році глава біржі зустрівся з прем’єр-міністром Франції, щоб обговорити можливості розвитку технологій Web3 та блокчейну. Тоді Binance виділила на цю ініціативу $116 млн. У травні 2022 року Binance отримала схвалення регулюючих органів на роботу біржі у Франції.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *