BNY Mellon та Goldman Sachs провели угоду з блокчейн-кредитування цінними паперами


21.07.2022
BNY Mellon та Goldman Sachs провели угоду з блокчейн-кредитування цінними паперами

Два найбільші міжнародні банки BNY Mellon і Goldman Sachs, провели першу у фінансовій галузі операцію РЕПО на DLT-платформі. Блокчейн використовувався для серії 35 денних транзакцій на сотні мільйонів доларів, виданих у вигляді кредитів під заставу цінних паперів.

Goldman Sachs надавав BNY Mellon акції та облігації під зобов’язання повернути ці цінні папери в тій же кількості, після погашення короткострокового кредиту.

Угоди відображалися на платформі HQLA X Distributed Ledger Technology (DLT) у вигляді заставних записів (DCR). Вони підтверджують перехід прав власності на конкретні цінні папери, які потрапляють на цей блокчейн.

Платформа HQLA не підтримує розрахунки у фіаті, відображаючи лише перехід права власності та підтвердження вчинених угод. Це значно прискорює та здешевлює операції, виключаючи витрати часу та коштів на депозитарії, кліринг та витяги з реєстрів.

Від швидкості надання короткострокового кредиту залежить ліквідність міжнародного фінансового ринку, що вимагає безперебійності проведення платежів до $10 трлн на день. Ймовірно, прихід двох найбільших банків на платформу Hola призведе до розширення цього інноваційного продукту у сфері кредитування агентства цінних паперів.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *