Блокчейн-аналітичний стартап TRM Labs залучив $70 млн у розширеному раунді фінансування серії B


09.11.2022
Блокчейн-стартап Lit Protocol залучив $13 млн фінансування від криптофонду 1KX

Аналітична блокчейн-компанія TRM Labs оголосила про розширення свого раунду фінансування серії B на $70 млн, в результаті чого загальна сума залучених коштів досягла $130 млн.

Раунд фінансування очолив Тома Браво за участю Goldman Sachs і попередніх інвесторів TRM PayPal Ventures, Amex Ventures і Citi Ventures. Розширення послідувало за залученням TRM серії B у розмірі 60 мільйонів доларів у грудні 2021 року під керівництвом Tiger Global.

В TRM Labs заявили, що отриманні кошти будуть витрачені на розробку продуктів і залучення талантів для надання доступних інструментів протидії незаконному фінансуванню та шахрайству, а також на попит на послуги з реагування на інциденти та навчальні програми.

TRM Labs була заснована 2018 року і стверджує, що її виручка в річному обчисленні зросла на 490%. В компанії працюють колишні співробітники правоохоронних органів з Національного агентства по боротьбі зі злочинністю Сполученого Королівства, Інтерполу, Австралійської федеральної поліції, Податкового управління з кримінальних розслідувань, Секретної служби США і Міністерства фінансів США.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *