Bitfinex виділила 36 BTC на розвиток малого бізнесу в Сальвадорі


14.07.2022
bitfinex salvador

Криптовалютна біржа Bitfinex передала 36 BTC і $600 000 у стейблкоїні USDT на розвиток малого бізнесу в Сальвадорі в рамках програми підтримки економічного розвитку районів, що страждають від насильства, пов’язаного з бандитизмом.

Згідно з оголошенням Bitfinex, кошти будуть розподілені в соціально неблагополучні райони Ілопанго, Сояпанго та Апопа, де найбільш поширені бандитизм та здирництво у власників малого бізнесу. Пожертвування, які фінансуватимуться через биткоин-гаманці одержувачів, включаючи державний гаманець Chivo, будуть спрямовані на підтримку екологічно чистих бізнес-ініціатив, в яких зайняті місцеві працівники.

bitfinex salvador
Bitfinex виділила 36 BTC на розвиток малого бізнесу в Сальвадорі

Окрім того, що компанія Bitfinex фінансує пожертвування, її материнська компанія iFinex Inc. працює з урядом Сальвадора над створенням нової нормативно-правової бази для цифрових активів та цінних паперів, йдеться у повідомленні компанії.

З того часу, як у червні 2021 року біткоїн став законним платіжним засобом у Сальвадорі, влада країни збільшила розмір казначейських резервів цифрового активу за рахунок кількох покупок BTC. Зараз на балансі уряду Сальвадора знаходиться 2301 BTC на загальну суму $46 млн.

>> Читайте також: Сальвадор продовжує купувати біткоїн, незважаючи на падіння курсу

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *