BIS запустить проект Pyxtrial для системного моніторингу стейблкоїнів


08.02.2023
Базельський комітет дозволив банкам тримати 2% резервів у криптовалютах

Банк міжнародних розрахунків (BIS) цього року посилить увагу до експериментів із цифровими валютами Центрального банку (CBDC) через свій підрозділ досліджень і розробок, а також запустить новий проєкт із моніторингу стабільних монет.

Згідно оголошеню, лондонська філія BIS інноваційного центру BIS запустить новий проект Pyxtrial для забезпечення “системного моніторингу стабільних монет”.

В рамках проекту експерти Pyxtrial розроблять платформу для моніторингу балансів стабільних монет. Банк зазначив, що більшості центральних банків не вистачає інструментів для “системного моніторингу стабільних монет і запобігання невідповідності активів і зобов’язань”, перш ніж додати:

“У межах проєкту буде вивчено різні технологічні інструменти, які можуть допомогти наглядовим органам і регулювальним органам створювати основи політики на основі інтегрованих даних”. – говориться в заяві BIS.

BIS також планує проекспериментувати з розповсюдженням роздрібного CBDC через відкриту екосистему API в рамках спільного експерименту з Банком Англії (BOE), що отримав назву Rosalind.

У вересні 2022 року BIS завершив пілотний проєкт для платформи під назвою mBridge, скорочено від Multiple CBDC Bridge. У пілотному проєкті взяли участь центральні банки Гонконгу, Таїланду, Китаю та Об’єднаних Арабських Еміратів, а також комерційні банки 20 із цих країн.

Згідно з трекером CBDC Атлантичної ради, тільки 11 країн повністю запустили CBDC, і всі вони розташовані в Карибському басейні, крім Нігерії.

У 17 країнах проходять пілотні випробування, переважно в Азії, включно з Китаєм, Росією, Казахстаном, Індією, Південною Кореєю, Таїландом і Малайзією.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *