BIS спільно з Резервним Банком Нью-Йорка провели тестування CBDC для міжнародних розрахунків


09.11.2022
CBDC

Інноваційний центр Банку міжнародних розрахунків (BIS) у співпраці з Федеральним резервним банком (ФРБ) Нью-Йорка протестувалы цифрові валюти центральних банків (CBDC). Мета партнерства — поліпшити операції з іноземними валютами.

Відомо, що співпраця організацій проводилася в рамках проєкту Cedar, організованого BIS для тестування оптових CBDC у міжнародних транзакціях.

Повідомляється, що на етапі тестування організаціям вдалося з’ясувати, що блокчейн може значно модернізувати платіжну інфраструктуру, тому учасники експерименту продовжать стратегічні дослідження і розробки.

За словами директора Нью-Йоркського інноваційного центру (NYIC) Пер фон Зеловіца, блокчейн забезпечує можливість проведення розрахунків з використанням іноземних валют протягом 10 секунд. Крім цього, блокчейн дає можливість здійснювати їх протягом усієї доби.

Раніше BIS оголосив про успішне завершення тестування нацыональных цыфровых валют. Тоді в проекті прийняли участь центральні банки Китаю, Таїланду, Гонконгу, Об’єднаних Арабських Еміратів (ОАЕ) та декілька комерційних банків.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *