Біржа Huobi звинуватила колишнього співробітника у незаконній торгівлі


22.06.2022
логотип біржі Huobi

Huobi подала цивільний позов до Чена Боляна, колишнього старшого менеджера, який займався інституційними клієнтами компанії в Гонконгу. Він звинувачується в тому, що таємно заробив $5 млн, торгуючи проти облікового запису, який він контролював. Про це повідомляє Financial Time.

Боляна звинувачують у відкритті роздрібного торгового рахунку на ім’я свого батька та розширенні кредитної лінії на суму $20 млн від біржі, перш ніж торгувати проти неї за допомогою іншого корпоративного рахунку, який він контролював, отримавши близько $5 млн прибутку в стейблкоіні USDC.

Махінації імовірно було проведено у лютому та березні 2020 року. Згідно зі звітом, Боліанг був заарештований у травні 2020 року та звинувачений у «доступі до комп’ютерних систем Huobi зі злочинним або нечесним наміром та використанням доходів від злочину». В даний час він випущений під заставу у розмірі 25 000 доларів.

«Боліанг Чена припинив роботу в Huobi Global була у травні 2020 року. У нас немає подальших коментарів щодо звинувачень проти Боліанг Чена, і ми віримо у справедливе правосуддя особливим адміністративним районом Гонконгу», – заявив представник Huobi.

Справу Чена призначено на попереднє розслідування у судді наступного тижня. Такі розслідування у гонконгському законодавстві проводяться на прохання відповідача, щоб вирішити, чи достатньо доказів передачі справи до суду.Повідомляється, що адвокат Боліанга не відповів на запит FT щодо ситуації.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *