Біржа Gate.io отримала ліцензію на надання послуг із зберігання цифрових активів у Гонконгу


16.08.2022
Криптовалютна біржа Gate.io отримала ліцензію від гонконгських регуляторів, що дозволить платформі надавати послуги зі зберігання криптоактивів.

Криптовалютна біржа Gate.io отримала ліцензію від гонконгських регуляторів, що дозволить платформі надавати послуги зі зберігання криптоактивів.

Відомо, що Gate.io отримала ліцензію постачальника корпоративних та трастових послуг (TCSP) через місцеву дочірню компанію Hippo Financial Services Limited (Hippo FS).

Повідомляється, що спочатку Hippo FS сфокусується на наданні послуг зі зберігання віртуальних активів, а надалі виділятиме ресурси на управління місцевими операціями, у тому числі на підвищення безпеки своєї інфраструктури та клієнтських активів.

“Ліцензія TCSP дозволить нам поглибити відносини з міжнародними криптовалютними інвесторами. Ми будемо розвивати операції на місцевому рівні, щоб зробити доступними наші продукти та послуги користувачам у Гонконгу”. – сказав віце-президент Gate.io Group Том Ян.

Засновник і гендиректор Gate.io Group Хан Лінь (Han Lin) додав, що Гонконг вважається великим фінансовим центром, тому отримання ліцензії TCSP на надання кастодиальних послуг вселяє ще більшу впевненість в інвесторів, які розміщують активи Hippo FS.

Це стало важливою частиною стратегії біржі щодо дотримання нормативних вимог регуляторів різних країн, а також щодо адаптації послуг, які мають відповідати потребам інвесторів та очікуванням регулюючих органів, сказав Лінь.

На початку року законодавці Гонконгу запропонували запровадити обов’язкове ліцензування для всіх постачальників послуг віртуальних активів (VASP), посиливши для них вимоги.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *