Біржа Coinbase запустила підтримку сайдчейн-мережі Polygon для переказів ETH, USDC


24.06.2022
Логотип біржі Coinbase

Користувачі торгової платформи Coinbase зможуть відправляти криптоактиви до сайдчейн-мережі Polygon. Компанія заявляє, що нова функція спростить процес з’єднання між блокчейнами під час відправлення токенів з однієї мережі до іншої.

Згідно з пресс-релізом компанії, клієнти біржі зможуть відправляти та отримувати критовалюти Ethereum (ETH), Polygon (MATIC) та USD Coin (USDC) на блокчейн Polygon. Повідомляється, що Polygon стає «першою» мережею масштабування, що підтримується американським біржовим гігантом для передачі цих криптоактивів.

Відповідно до оголошення, перекази USDC також будуть доступні на Solana (SOL). Як повідомлялося раніше, Coinbase розгорнула підтримку Solana у мобільному додатку.

Цей крок означає початок мультичейнового підходу компанії до криптовалютних транзакцій клієнтів. По словам представніків Coinbase, завдяки завдяки новій функції буде скорочений час, зусилля і високі комісії, пов’язані з транзакціями в мережі Ethereum.

Coinbase також заявила, що її мультичейновий підхід спростить процес відправки криптовалют між різними мережами. Переміщення токенів з його рідної мережі блокчейна в іншу зазвичай потребує мосту. Цей процес включає використання протоколу мосту для здійснення переказу і витрат на комісію і може зайняти кілька годин або навіть днів.

За словами Coinbase, переходячи на мультичейн як роздрібним, так і інституційним клієнтам не потрібно буде проходити через цей процес. Натомість вони можуть об’єднати всі свої активи в один баланс, навіть якщо токени розподілені за різними блокчейнами. Біржа також планує запропонувати підтримку інших активів та мереж у майбутньому.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *