Binance запросила дозвіл FSA на повернення на ринок Японії


26.09.2022
Фонд Binance виділить $250 000 на безкоштовні курси з блокчейну для жінок

Binance, найбільша за обсягом торгів криптобіржа, прагне отримати ліцензію на роботу в Японії. Це відбувається через чотири роки після того, як платформа пішла з країни, оскільки не мала відповідного дозволу. Про це пише Bloomberg з посиланням на власні джерела.

Основними причинами відновлення інтересу Binance до Японії є пом’якшення підходу країни до криптовалют і значний потенціал для зростання кількості користувачів.

Наприкінці серпня влада Японії допустила можливість зниження податкової ставки на криптовалюти для юросіб з метою запобігання відтоку перспективних стартапів за кордон. Того ж місяця вона запропонувала пом’якшити правила корпоративного оподаткування для криптоактивів, а також зменшити податки для індивідуальних інвесторів на фондовому ринку.

У вересні Японія почала використовувати NFT як нагороду місцевим органам влади. Токени були вручені на знак визнання зусиль з використання цифрових технологій для вирішення місцевих проблем.

Усі ці заходи покликані підтримати концепцію “нового капіталізму” прем’єр-міністра Фуміо Кісіди, в рамках якої він пообіцяв подвоїти добробут домогосподарств і підтримати розвиток бізнесу у сфері Web 3.0 всередині країни.

Минулого тижня Binance оголосила про створення консультативної ради з питань крипторегулювання. Вона складатиметься з 10 осіб, а очолить її колишній сенатор США Макс Баукус.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *