Binance отримала від Банку Іспанії ліцензію для торгівлі цифровими активами


11.07.2022
Binance в Іспанії отримала ліцензію для торгівлі цифровими активами

Binance, одна з найбільших криптобірж у світі, отримала ліцензію від Банку Іспанії, яка дозволить біржі через свою іспанську дочірню компанію Moon Tech Spain, S.L. працювати відповідно до місцевого законодавства та дотримуєтись всіх процесів AML/KYC, встановлених Банком Іспанії.

Тепер компанія може пропонувати свої послуги з торгівлі криптовалютою та депозитарні послуги в країні зі схвалення іспанської влади. Про це повідомив Чангпенг “CZ” Чжао, засновник та генеральний директор Binance.

“Ефективне регулювання необхідне широкого поширення криптовалют. Реєстрація Moon Tech в Іспанії є підтвердженням напруженої роботи та прихильності наших команд до створення платформи, яка ставить захист користувачів понад усе”. – заявив Чангпенг Чжао.

Разом з Binance сертифікацію пройшли понад 17 бірж та кастодіальних провайдерів. Першою біржею, схваленою організацією, стала Bit2me у лютому цього року.

Проте Binance зіштовхнулася з деякими проблемами з регулюючими органами Іспанії. Біржа отримала зауваження від регулятора цінних паперів країни CMNV щодо її пропозиції криптовалютних деривативних продуктів, включаючи ф’ючерсні контракти. Як наслідок, у травні компанія припинила пропонувати ці продукти клієнтам в Іспанії.

Банк Іспанії дуже критично ставиться до криптовалютів та їхньої ціннісної пропозиції. Пабло Ернандес де Кос, керуючий Банку Іспанії, неодноразово попереджав про криптовалютні ринки та ризик їх включення до традиційних фінансів.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *