Binance інтегрує криптоплатежі в магазини Франції


22.02.2023
Binance запустила новий токен для цифрової ідентифікації користувачів

Криптобіржа Binance спільно з міжнародним провайдером платіжних терміналів Ingenico оголосили про створення нового технологічного рішення для платежів у криптовалютах.

Компанмм приступили до створення нового платіжного рішення, яке буде інтегровано в базовий функціонал платформи AXIUM, програмного забезпечення POS-терміналів Ingenico. Згідно з попередніми даними, оновлений функціонал платформи AXIUM для POS-терміналів Ingenico дасть змогу організувати прийом платежів у понад 50 криптовалютах.

До практичного тестування нового рішення Binance і Ingenico планують приступити в другому кварталі 2023 року. Першою країною, де партнери запустять пілотний проєкт, стане Франція. Платіжні термінали будуть встановлені в Парижі: у барі Le Carlie і магазині модного одягу Miss Opéra.

Для того, щоб почати приймати криптоплатежі через POS-термінал, продавець має зареєструватися в застосунку Binance Pay, а потім вибрати одну із запропонованих криптовалют.

У січні регульований бразильським центробанком процесинговий центр Dock заявив про початок емісії кобрендингової дебетової картки Binance Card.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *