Bank of America: незважаючи на “криптозиму” інвестори продовжують виявляти інтерес до криптовалют


29.06.2022
Bank of America: незважаючи на "криптозиму" інвестори продовжують виявляти інтерес до криптовалютів

Занепокоєння щодо так званої “криптозими” не заморозило інтерес інвесторів до криптовалютного ринку, йдеться у звіті Bank of America (BofA). Про це повідомляє Coindesk.

У розмові із деякими зі 160 клієнтів, які відвідали конференцію Web3-індустрії, банку вдалося з’ясувати, що “технологія блокчейн та екосистема цифрових активів залишаться тут”, йдеться у звіті. Банк підкреслив, що зберігає оптимізм щодо масового прийняття цифрових активів.

За словами представників BofA, деякі доповідачі зазначили, що найінноваційніші проекти були побудовані під час попередніх спадів на ринку, і що недавній спад, хоч і болючий, “ймовірно, корисний для розвитку екосистеми в довгостроковій перспективі”.

“Кількість клієнтів продовжує зростати, і увага як і раніше зосереджена на швидкому розвитку та руйнівному характері технології блокчейн, незважаючи на падіння цін на криптовалюти”, – йдеться в записці.

У BofA вважають, що вирішальне значення для популяризації на рівні корпорацій та установ має регуляторна ясність. Усунення бар’єрів призведе до масового впровадження зі зростанням довіри споживачів до сектору. В даний час багато учасників утримуються від активних дій до створення всеосяжної нормативно-правової бази.

Учасники конференції дійшли висновку, що після залученого продуктами з цифровими активами першого мільярда користувачів знадобиться покращення мостів між фіатом та криптовалютами. Також потрібно створити криптонативну екосистему.

Web3 має «потенціал для перетворення будь-якої галузі», дійшли висновку.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *