Ava Labs представила ШІ-бота AvaGPT


21.06.2023
ШІ

Ava Labs оголосила про інтеграцію чат-бота на базі штучного інтелекту AvaGPT на своїй платформі Core. Мета бота – надати розробникам платформи необхідну інформацію та доступ до вихідних даних. Про це пише Decrypt.

За словами технічного менеджера Ava Labs, Кірана МакШейна, AvaGPT надає дві цінні функції – оперативні відповіді на загальні запитання користувачів і доступ до команди підтримки проекту.

AvaGPT був створений завдяки партнерству з постачальником послуг ChatGPT, Kapa AI. Розробкою AvaGPT керувала група інженерів Ava Labs.

МакШейн додав, що Ava Labs уже успішно застосовує технологію чат-ботів на своєму сервері Discord для відповідей на запитання користувачів. Він також зазначив, що в майбутньому команда розробників додасть більше функцій, специфічних для Avalanche, на платформу Core.

Наприкінці квітня Binance, найбільша криптовалютна біржа, представила свій чат-бот Sensei, який був створений на основі штучного інтелекту ChatGPT. Бот має використовуватися для просування криптовалют через освітню платформу Binance. Sensei навчений на більш ніж 1000 джерел, а його завдання полягає в допомозі користувачам, які шукають відповіді на питання, пов’язані з криптовалютами.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *