Apple Pay додала підтримку стейблкоїна USDC для партнерів Circle


15.11.2022
Circle

Circle, емітент стейблкоїна USDC, оголосив про інтеграцію системи мобільних платежів Apple Pay для своїх партнерів. Про це повідомляється у пресрелізі компанії.

“Ми раді повідомити, що відповідні компанії, які співпрацюють з Circle, тепер можуть ще більше збільшити свої продажі, прийнявши Apple Pay – простий, безпечний і приватний спосіб оплати”. – йдеться в оголошенні Circle.

Відтепер партнери Circle зможуть приймати платежі за допомогою Apple Pay, пропонуючи своїм клієнтам простий, безпечний та конфіденційний спосіб оплати. Послуга доступна як для користувачів мобільних пристроїв, так і онлайн через браузер Safari або додатки.

В анонсі Circle зазначається, що послуга може бути особливо корисною для криптовалютних компаній, оскільки допоможе їм створити міцні зв’язки з клієнтами, які хочуть платити традиційними методами. Також це дасть їм змогу купувати криптовалюту за допомогою Apple Pay на бажаних біржах. Фактично, поєднання рішень Apple Pay і Circle Payments дасть змогу криптокомпаніям приймати платежі від клієнтів, які взагалі не використовують криптовалюту, підкреслили в Circle.

Традиційні підприємства також можуть скористатися цим удосконаленням, щоб перевести більше роздрібних плат

Раніше Circle оголосила про партнерство з TrueFi, протоколом беззаставного кредитування DeFi.

В даний час стейблкоїн USDC займає п’яте місце за загальною ринковою капіталізацією, яка становить $44,25 млрд, згідно з даними платформи CoinMarketCap.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *