Аналітики Uppsala Security провели криміналістичне розслідування переміщення коштів криптопроекту Terra


29.06.2022
Аналітики Uppsala Security провели криміналістичне розслідування переміщення коштів криптопроекту Terra

Видання CoinDesk Korea та блокчейн-компанія Uppsala Security спільно провели розслідування потоку коштів криптопроекту Terra, опублікувавши результати досліджень, що вказують на те, що незаконна діяльність, можливо, мала місце.

У ході розслідування обидві компанії використовували методи криміналістичної експертизи даних блокчейнів, щоб вивчити, як Terraform Labs та LFG переміщували кошти. У звіті вказано чотири різні адреси, які особливо важливі, і показано, як стейблкоіни TerraUSD (UST) обмінювалися на Magic Internet Money (MIM) і потім на Tether (USDT).

Перший гаманець, званий “обмінний гаманець А”, використовувався для конвертації більше трьох мільярдів UST в MIM, а потім в USDT. Розподільний гаманець А” використовувався для переведення приблизно 2,36 мільярдів UST на обмінний гаманець, а “обмінний гаманець А” отримав понад 1 мільярд USDT з “обмінного гаманця А”.

розслідування Uppsala Security переміщення коштів криптопроекту Terra
Джерело: Uppsala Security

Суть звіту полягає в тому, що ці гаманці використовувалися для надсилання коштів на централізовані та децентралізовані біржі – включаючи Abracadabra, Binance та Curve.

Рух цих нерозкритих коштів викликав підозри, і тепер експерти хочуть вивчити цей момент, щоб зрозуміти, наскільки він дійсно підозрілий.

Щодо Terraform Labs вже ведеться кілька розслідувань. Влада Південної Кореї перевіряє компанію та її засновника До Квону. Комісія з цінних паперів та бірж США також проводить власне розслідування.

Важливо зазначити, що звіт Uppsala Security не містить прямих тверджень про те, що відбувалися будь-які маніпуляції або відмивання грошей. У звіті йдеться таке: “З якою метою були створені такі великі суми USDT, і що зрештою сталося з USDT, внесеними на ці біржові рахунки? На жаль, ми не можемо відповісти на це питання, оскільки все, що ми можемо надати , – це факти, засновані на даних блокчейну”.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *