Аналітики Santiment: кити накопичили токенів ADA на $138 млн


07.08.2022
ada pay

З початку червня до серпня крупні інвестори Cardano (адреси, що володіють від 10 000 до 10 млн ADA), накопичили токенів на загальну суму $138 млн, повідомляє аналітична компанія Santiment.

Кыти почали закуповувати актив з початку червня, але найбільші покупки зробили в середині місяця, через тиждень після того, як ціна ADA почала знижуватися. Загалом інституціонали володіють 0,46% загальної емісії монети.

Аналітики зазначили, що на даний момент це не дуже значні показники, однак у серпні «ситуація може стати цікавішою, якщо тенденція продовжиться».

На момент напысання ADA торгується по $0,52, додавши в ціні 1,61% за добу, згідно з Coinmarketcap.

На даний момент спільнота блокчейна очікує вихід хардфорка Vasil Hard Fork Combinator (HFC), який в черговий раз був перенесений. Спочатку дату проведення хардфорка призначили на кінець червня, а пізніше перенесли на останній тиждень липня, тепер вихід оновлення очікується у середині серпня.

Засновник мережі Чарльз Хоскінсон запевнив користувачів, що оновлення зараз перебуває на завершальній стадії тестування і більше не відкладатиметься. Він зазначив, що основним пріоритетом команди є виправлення помилок для забезпечення безпеки.

Хардфорк Vasil має підвищити масштабованість блокчейна та прискорити створення блоків. Також оновлення оптимізує верифіковану випадкову функцію (VRF) Ouroboros і збільшить пропускну спроможність мережі, що підвищить її продуктивність. Крім того, воно забезпечить сумісність між сайдчейнами Cardano, що є однією з основних функцій, яку команда має намір запустити на поточній фазі розробки блокчейну.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *