Аналітик попереджає, що альткоїни Solana та Polygon готові до відкату ціни


28.06.2022
asdfas2134

Відомий криптоаналітик передбачає, що три альткоїни, включаючи Solana (SOL) та Polygon (MATIC), схоже, готові до корекції після відновлення з мінімумів 2022 року.

Псевдонімний криптотрейдер Altcoin Sherpa повідомив у Twitter, що один індикатор на чотиригодинному графіку виступить як опір, який може відправити ціни SOL, MATIC та LooksRare (LOOKS) вниз у короткостроковій перспективі.

“Ожидается небольшой откат альткоинов в краткосрочной перспективе. 200 экспоненциальная скользящая средняя [EMA] на четырехчасовом графике выступает в качестве сопротивления для многих альткоинов. Когда есть большой разрыв между ценой и [200 [EMA], вы можете увидеть, что она обычно выступает в качестве поддержки или сопротивления. Что произойдет после этого – вот за чем нам нужно следить”.

Аналітик стверджує, що перший дотик 200 EMA на чотиригодинному графіку після ралі часто призводить до відкату. У випадку платформи смарт-контрактів Solana, токен SOL піднявся з мінімуму $26,02 і тепер знаходить опір на рівні близько $40, згідно з графіком аналітика.

На момент написання статті Solana торгується за ціною $36,90, знизившись майже на 6,78% за день.

Криптостратег вважає, що LOOKS, токен підстав на Ethereum NFT-ринку LooksRare, знаходиться в одному човні з SOL. На думку Altcoin Sherpa, у короткостроковій перспективі LOOKS може важко піднятися вище $0,40.

На момент написання статті LooksRare торгується за ціною $0,31, збільшившись на 7,88% за останні 24 години.

Що стосується проекту Polygon (MATIC), Altcoin Sherpa каже, що недавній рух MATIC вище 200 EMA є “відхиленням”, і він очікує, що альткоїн рухатиметься нижче.

На момент написання статті Polygon оцінюється в $0,57 нижче 200-денної EMA і знижується більш ніж на 3,6% за останній день.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *