Аналітик попереджає, що альткоїни Solana та Polygon готові до відкату ціни


11:57 PM, 28 Червня 2022
asdfas2134

Відомий криптоаналітик передбачає, що три альткоїни, включаючи Solana (SOL) та Polygon (MATIC), схоже, готові до корекції після відновлення з мінімумів 2022 року.

Псевдонімний криптотрейдер Altcoin Sherpa повідомив у Twitter, що один індикатор на чотиригодинному графіку виступить як опір, який може відправити ціни SOL, MATIC та LooksRare (LOOKS) вниз у короткостроковій перспективі.

“Ожидается небольшой откат альткоинов в краткосрочной перспективе. 200 экспоненциальная скользящая средняя [EMA] на четырехчасовом графике выступает в качестве сопротивления для многих альткоинов. Когда есть большой разрыв между ценой и [200 [EMA], вы можете увидеть, что она обычно выступает в качестве поддержки или сопротивления. Что произойдет после этого – вот за чем нам нужно следить”.

Аналітик стверджує, що перший дотик 200 EMA на чотиригодинному графіку після ралі часто призводить до відкату. У випадку платформи смарт-контрактів Solana, токен SOL піднявся з мінімуму $26,02 і тепер знаходить опір на рівні близько $40, згідно з графіком аналітика.

На момент написання статті Solana торгується за ціною $36,90, знизившись майже на 6,78% за день.

Криптостратег вважає, що LOOKS, токен підстав на Ethereum NFT-ринку LooksRare, знаходиться в одному човні з SOL. На думку Altcoin Sherpa, у короткостроковій перспективі LOOKS може важко піднятися вище $0,40.

На момент написання статті LooksRare торгується за ціною $0,31, збільшившись на 7,88% за останні 24 години.

Що стосується проекту Polygon (MATIC), Altcoin Sherpa каже, що недавній рух MATIC вище 200 EMA є “відхиленням”, і він очікує, що альткоїн рухатиметься нижче.

На момент написання статті Polygon оцінюється в $0,57 нижче 200-денної EMA і знижується більш ніж на 3,6% за останній день.

Криптобіржа ByBit роздає призи! Все просто: реєструєшся, вносиш депозит в стейблкоїнах USDC - отримуєш бонус (до 2000$)! Для участі переходь за посиланням!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!