Аналітична фірма Elliptic: мільйони токенів Dogecoin пов’язані з тероризмом та незаконною діяльністю


26.06.2022
Аналітична фірма Elliptic: мільйони токенів Dogecoin пов'язані з тероризмом та незаконною діяльністю

У нещодавно опублікованому звіті аналітичної компанії Elliptic, що спеціалізується на аналізі блокчейну, йдеться, що мільйони доларів у Dogecoin використовувалися для незаконної діяльності, такої як тероризм, поширення матеріалів про сексуальне насильство над дітьми та ультраправий екстремізм.

” Переважна кількість випадків такої діяльності складається із шахрайства, афер та схем Понці, але вона також включає найсерйозніші види злочинів, серед яких фінансування тероризму та постачальники матеріалів для сексуального насильства над дітьми (CSAM)”, – йдеться у звіті Elliptic.

У звіті Elliptic цитується матеріал, опублікований у липні 2021 року, в якому йдеться про зростання використання Dogecoin для фінансування тероризму, включаючи використання 84 адрес криптогаманців, контрольованих терористичною організацією ХАМАС. Гаманці, які використовують Dogecoin, отримали фінансування на загальну суму $40235.

Гаманці, які використовують Dogecoin, отримали фінансування на загальну суму $40235
Джерело: securityaffairs

Крім цього, у звіті зазначається, що матеріали про сексуальне насильство над дітьми (CSAM) також фінансувалися за допомогою платежів Dogecoin.

Dogecoin покрив $3 000 із загального обсягу фінансування, отриманого організацією CSAM, а Bitcoin залишається домінуючим способом оплати.

Найбільш помітне незаконне використання Dogecoin було пов’язане з крадіжками, шахрайством та схемами Понці. Автори звіту зафіксували понад 50 таких випадків із використанням Dogecoin на мільйони доларів.

В одному з випадків влада Китаю конфіскувала понад $20 млн у Dogecoin в рамках перевірки фальшивої криптовалюти під назвою Plus Token.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *