Акції криптобіржі Coinbase подорожчали на 18% на тлі новин про співпрацю з BlackRock


05.08.2022
Coinbase-listing

Інвестиційна привабливість криптокомпанії Coinbase різко зросла після того, як стало відомо про її партнерство з гігантом BlackRock.

Найбільший у світі керуючий активами користуватиметься послугами біржі для зберігання цифрових валют, що належать інституціоналам. Повидомляэться, що співпраця орієнтуватиметься на операції з біткоїном.

Акції Coinbase після новин про партнерство з BlackRock злетіли на 18% до $95,55. Минулої середи цінні папери компанії торгувалися на рівні $80,81.

Представник BlackRock Джозеф Чалом заявив, що інтерес клієнтів його компанії до Coinbase різко посилився. Причому топ-менеджер не виключає подальшого зростання капіталовкладень у проекти, які запускає криптобіржа з ​​боку клієнтів BlackRock. Нагадаємо, цей гігант керує активами на загальну суму понад $8 трлн.

Минулого четверга після перших повідомлень про партнерство з BlackRock акції Coinbase досягали $115, але до кінця торгів у США ціна скоригувалась нижче рівня $100. Як уточнює телеканал CNBC, відскок став результатом не лише фону новин, а й ліквідації позицій короткострокових трейдерів.

Нещодавно Комісія з цінних паперів та бірж (SEC) розпочала розслідування діяльності Coinbase. У регулятора викликав підозру механізм листингу токенів, які він розглядає як незареєстровані цінні папери. Після цього капіталізація криптокомпанії впала на 21%.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *