ЗМІ: Влада Південної Кореї заморозила на $40 млн криптоактиви CEO Terraform Labs До Квона


06.10.2022
do kwon interpol bloomberg

За даними видання News1, прокуратура Південної Кореї заморозила криптоактиви на суму близько $40 млн, що належать керівнику компанії Terraform Labs (TFL) До Квону.

Повідомляється, що вилучення здійснено у співпраці з криптобіржами Kucoin і OKX, через які Квон намагався вивести активи.

У своєму Twitter глава TFL у відповідь на публікацію видання CoinDesk, що містить огляд розслідування агентства News1, спростував причетність до вилучених активів, зазначивши, що не використовує біржі KuCoin і OKX і “не розуміє мотивацію поширення неправдивої інформації”.

“У мене немає часу торгувати, немає активів [на KuCoin і OKX], які могли бути заморожені. Не знаю, чиї кошти були заморожені, але сподіваюся, це рішення ухвалено з благих спонукань”. – додав Квон.

За інформацією News1, активи, виведені Квоном на біржі, належать некомерційній організації Luna Foundation Guard (LFG), створеній для підтримки блокчейн-екосистеми Terra.

У межах розслідування краху Terra 14 вересня південнокорейська влада видала ордер на арешт Квона. У своїй статті CoinDesk стверджує, що практично одразу після цього, в період з 15 до 18 вересня, з гаманця LFG на біржі Binance було переведено $65,8 млн у біткоїнах на платформи Kucoin і OKX. Kucoin майже відразу заморозила підозрілі кошти за запитом правоохоронців.

Наприкінці вересня Інтерпол оголосив Квона в міжнародний розшук. Сам глава TFL стверджував, що не ховається від влади, і вони також не робили спроб вийти з ним на зв’язок.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *