ЗМІ: Топ-менеджери Celsius вивели $42 млн у криптовалюті перед банкрутством компанії


8:22 PM, October 6 2022
У мережу злили дані клієнтів DeFi-платформи Celsius

Згідно з новими судовими документами у справі про банкрутство криптолендингової платформи Celsius, колишній гендиректор Алекс Машинський, ексглава зі стратегії Даніель Леон і техдиректор Нюк Голдштейн вивели з компанії $41,8 млн у криптовалюті, пише видання CoinDesk.

Повідомляється, ця подія відбувалася в період з травня по червень 2022 року, перед тим, як платформа заморозила кошти клієнтів. Виведення активів для користувачів було припинено 13 червня. Керівники вивели кошти переважно з депозитних рахунків у біткоїнах, Ethereum, стейблкоїнах USDC і нативних токенах Celsius (CEL)

Згідно з джерелом, інші топ-менеджери Celsius, серед яких директор з дотримання нормативних вимог Орен Блонштейн, директор з ризиків Родні Сунада-Вонг і новий гендиректор Кріс Ферраро, не виводили значних сум у цей період часу.

Раніше стало відомо, що Машинський вивів $10 млн з компанії за кілька тижнів до заморозки клієнтських коштів. Він пояснив, що зберігав на платформі 44 млн доларів у криптовалюті. Леон вивів 7 млн доларів, а також 4 млн застави в токенах CEL з 27 по 31 травня. Голдштейн – 13 млн доларів і ще 7,8 млн у CEL, також позначених як “застава”.

Суд у справах про банкрутство зобов’язав Celsius регулярно інформувати Комітет незабезпечених кредиторів про свій фінансовий стан та управління грошовими коштами. Компанія повинна розкривати щомісячний бюджет і фіатний баланс, витрати на зарплату, податки, а також різні показники ефективності бізнесу з видобутку біткоїнів і будь-які надходження від продажу BTC.

Наступне слухання у справі про банкрутство призначено на 7 жовтня.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!