ЗМІ: SEC розпочала розслідування щодо діяльності засновників відомих NFT-мавп


10:28 AM, October 12 2022
Yuga Labs

Комісія з цінних паперів і бірж США проводить розслідування щодо компанії Yuga Labs, яка стоїть за випуском NFT-колекції Bored Ape Yacht Club (BAYC) та криптовалюти ApeCoin. Про це повідомляє Bloobmberg.

Згідно з повідомленням, фінансовий наглядовий орган хоче знати, чи є деякі з невзаємозамінних токенів Yuga і криптовалюта ApeCoin схожими на акції і чи мають вони слідувати тим же правилам розкриття інформації.

Наразі Yuga Labs не була звинувачена в будь-яких правопорушеннях, але розслідування може призвести до висунення звинувачень, а може і не призвести до них. Yuga Labs заявила, що буде повністю співпрацювати з будь-якими запитами з боку SEC, йдеться в повідомленні розробників.

На фоні цієї новини курс ApeCoin, нативного токена BAYC, впав більш ніж на 8%.

Bored Ape Yacht Club – найбільша NFT-колекція, розроблена на блокчейн-мережі Ethereum. На момент написання цієї статті NFY-колекція з 10 000 лінивих мавп мала мінімальну ціну $96 230.

У березні 2022 року був створений власний токен ApeCoin, який виступає основною криптовалютою екосистеми Bored Ape Yacht Club.

Важливо відзначити, що ApeCoin (APE) був запущений не Yuga Labs, а Ape Foundation, до складу правління якого входять такі відомі імена, як Алексіс Оганян з Reddit і Емі Ву з FTX Ventures.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!