ЗМІ: Індійська криптобіржа WazirX звільнила майже половину співробітників

Індійська біржа WazirX для стабілізації своєї роботи під час економічного спаду звільнила близько 50-70 зі 150 співробітників, що становило 40% персоналу компанії. Про це повідомило місцеве видання Outlook India, посилаючись на колишнього співробітника WazirX, який побажав зберегти анонімність.

Поточний економічний спад негативно відбивається на ринку криптовалют. Цей фактор призвів до різкого падіння обсягів торгів на індійських біржах, тому WazirX була змушена скоротити трохи менше половини свого персоналу, щоб пережити криптозиму. Як компенсацію звільнені співробітники мають отримати оплату за 45 днів наперед, повідомив колишній співробітник торгового майданчика.

За даними, опублікованими дослідницькою фірмою CREBACO в Outlook Money, із серпня по вересень обсяг торгів WazirX впав на 94.23%. Згідно з даними CoinGecko, щоденний обсяг торгів на майданчику знизився з пікового значення в $478 млн у жовтні 2021 року до $1.5 млн станом на 1 жовтня 2022 року.

Крім того, протягом деякого часу WazirX перебувала під тиском Управління правозастосування Індії (ED). На початку серпня відомство заблокувало активи біржі на суму $8.14 млн за відмову в наданні допомоги правоохоронцям, які розслідують випадки шахрайства з криптовалютами.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Новини за темою

Влада Індії заморозила активи криптобіржі WazirX

Агентство боротьби з фінансовими злочинами Індії повідомило, що заморозило...

Останні новини

Влада Індії заморозила активи криптобіржі WazirX

Агентство боротьби з фінансовими злочинами Індії повідомило, що заморозило активи компанії WazirX, яка підозрюється в порушенні валютного законодавства. Федеральне управління із забезпечення дотримання законодавства (ED)...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here