Збанкрутіла криптоплатформа Voyager Digital підготувала попередній план компенсації збитків


30.09.2022
Криптобіржа Voyager Digital подала заяву про банкрутство

Юридичний консультант криптоброкеру Voyager Digital подав на узгодження комісії з питань банкрутства план компенсації клієнтам збитків за рахунок розподілу коштів, виручених у результаті продажу компанії.

По завершенню двотижневих торгів збанкрутілий криптокредитор Voyager був проданий за $1.4 млрд американському підрозділу криптобіржі FTX.US. На слуханнях 29 вересня адвокат Voyager повідомив судді у справах про банкрутство, що криптокредитор готовий подати на затвердження комісії план погашення, який розкриває порядок відшкодування клієнтам втрачених активів.

Згідно з планом, клієнти Voyager зможуть компенсувати втрати в криптовалюті через FTX або готівкою, якщо біржа не підтримує наявні в них активи. У разі, якщо користувачі не захочуть переходити на FTX, криптокредитор готовий нести відповідальність за своєчасний розподіл коштів.

Повідомляється, що зараз Voyager Digital проводить технічні консультації з FTX щодо процедур реалізації плану відшкодування. Більш докладні відомості, що стосуються розподілу коштів, будуть представлені в заяві наступного тижня. Слухання щодо затвердження плану компенсації збитків призначено на 19 жовтня.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *