Засновник Cardano Чарльз Хоскінсон прогнозує, що крипторинки відокремляться у власну економіку

Співзасновник Cardano (ADA) Чарльз Хоскінсон прогнозує, що криптовалюти відокремляться від традиційних ринків протягом двох-трьох років.

У новому інтерв’ю Fox Business News Хоскінсон сказав, що спочатку думав, що люди будуть використовувати криптовалюту як безпечну гавань для інвестицій під час глобальних економічних спадів, але замість цього вона зазнала цінової кореляції з іншими ризиковими активами та S&P 500 (SPX).

Втім, генеральний директор і засновник Input Output вважає, що з розвитком крипторинку він почне функціонувати незалежно від інших інвестиційних класів.

“Раніше я вважав, що криптовалюта буде антициклічною і стане місцем, куди люди будуть вкладати активи, коли побоюватимуться за глобальну економіку. Але поки що вони, здається, рухаються паралельно з технологічними акціями та деякими іншими більш стандартними фондовими ринками. Так що це свого роду проблема. Але з огляду на все це, я думаю, що в довгостроковій перспективі крипторинки відокремляться від традиційних ринків і матимуть свою власну економіку, подібно до того, як енергетика має свою власну економіку або подібні ринки. Це, ймовірно, відбудеться протягом наступних 24 або 36 місяців. Я думаю, що тут є багато можливостей”.

Хоскінсон також зазначив, що оновлення блокчейну, такі як нещодавній хардфорк Vasil для Cardano або злиття Ethereum (ETH), ілюструють, як інновації відбуваються в різних проектах блокчейну під час ведмежого ринку, і що є значний потенціал для зростання.

“[Cardano – це] повільний і методичний проект. Все, що ми робимо щороку, направлено на те, щоб зробити все краще, швидше і дешевше, і, в кінцевому підсумку, поліпшити використання і корисність платформи. Над оновленням Vasil ми працювали близько 12 місяців, а випустили його лише минулого місяця, і дуже приємно бачити, що він спричинив багато позитивних змін у нашій спільноті.

На початку жовтня Чарльз Хоскінсон запропонував закрити мережу Bitcoin і перевести всі монети в інші блокчейни. На його думку, всі вже видобуті біткоїни, кількість яких перевищує 19 млн, можна конвертувати в обгорнуті монети (wBTC) на більш енергоефективних платформах смарт-контрактів, наприклад, Ethereum або Cardano, що дало б змогу розширити сфери застосування активу.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Новини за темою

Біржа AAX, яка призупинила торги, видалила свої акаунти в соцмережах

Криптовалютна торгова платформа AAX, яка 13 листопада зупинила всі...

Експерт розповів, коли закінчиться ведмежий цикл на крипторинку

Голова фінансово-консалтингової компанії deVere Group Найджел Грін вважає, що...

Рауль Пал поділився підходом до інвестування в криптовалюти

Рауль Пал, екскерівник інвестбанку Goldman Sachs і нинішній глава...

JPMorgan зареєстрував товарний знак для криптовалютного гаманця

Американський транснаціональний фінансовий конгломерат, один із найбільших банків світу,...

Криптоброкер Genesis планує подати заяву про банкрутство — Bloomberg

Криптоброкерська компанія Genesis Global Trading зазнає труднощів із залученням...

У Grayscale заявили, що не будуть публікувати дані про свої резерви

Представители Grayscale Investment заявили, що їхні криптоактиви зберігаються на...

Засновник Kraken назвав подію, яка може допомогти криптовалютам вийти з ведмежого ринку

Крипто-експерт Джессі Пауелл у інтерв'ю на подкасті Bankless оцінв...

Останні новини

Ілон Маск прогнозує затяжну депресію на криптовалютному ринку

CEO Tesla і Twitter Ілон Маск висловив думку, що на крипторинок чекає тривале падіння. Про це він написав під твітом інвестора Джейсона Калаканіса, який...

Криптоброкер Genesis планує подати заяву про банкрутство — Bloomberg

Криптоброкерська компанія Genesis Global Trading зазнає труднощів із залученням коштів для свого кредитного підрозділу. Фірма попередила потенційних інвесторів про те, що в разі невдачі...

Засновник Kraken назвав подію, яка може допомогти криптовалютам вийти з ведмежого ринку

Крипто-експерт Джессі Пауелл у інтерв'ю на подкасті Bankless оцінв стан криптоіндустрії після краху біржі FTX та дав прогноз щодо виходу криптовалюти з ведмежого ринку. https://www.youtube.com/embed/k2-X-PuNu6U На...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here