Засновниця ARK Invest прогнозує, що біткоїн коштуватиме $1 млн до 2030 року


05.11.2022

До 2030 року ціна біткоїна може перевищити позначку в 1 мільйон доларів, що на понад 4600% більше від поточної ціни. Таку думку в новому інтерв’ю Bloomberg висловила засновниця і генеральний директор компанії з управління інвестиціями ARK Invest Кеті Вуд.

“BTC – більше 1 мільйона доларів… до 2030 року”. — заявила Вуд.

Щодо прийняття біткоїна інституційними інвесторами, Кеті Вуд вважає, що падіння ціни флагманського криптоактиву приблизно на 70% від його історичного максимуму викликає підвищений інтерес з боку “священного” класу інвесторів.

“Схоже, що інститути починають діяти. Вони сприймають це зниження ціни з майже $70 000 до приблизно $20 000 як можливість перейти в новий клас активів”. — заявила Вуд.

За словами Вуд, інтерес інституційних інвесторів до біткоїна був викликаний інвестиційно-консалтинговою компанією Cambridge Associates, що базується в Бостоні, штат Массачусетс, чотири роки тому.

“У 2018 році Cambridge Associates, яка є консультантом для інституційного простору, по суті, сказала своїм клієнтам: “Добре, вам може не подобатися ця річ, яка називається біткоїн, вона може звучати для вас як фінансова піраміда, але вона діє як новий клас активів”. — сказала Вуд.

На момент написання статті біткоїн торгується на рівні $20 573.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *