Western Union і Paypal подали заявки на реєстрацію торгових марок для надання криптопослуг


9:59 AM, October 26 2022
paypal_crypto

Найбільша дебетова електронна платіжна система Paypal Inc. подала три нові заявки на товарні знаки до Відомства США з патентів і товарних знаків (USPTO). Про це повідомив у Твіттері Майк Кондоудіс, ліцензований USPTO повірений з товарних знаків.

Серед заявок Paypal є додатки “з обміну, торгівлі та обробки переказів у блокчейні + цифрових активів, криптовалюти + цифрові + віртуальні валюти… і багато іншого”.

Витяг з однієї із заявок на товарну марку пояснює, що товарний знак охоплює “програмне забезпечення, що завантажується, для відправки, отримання, прийняття, купівлі, продажу, зберігання, передавання, торгівлі та обміну цифрової валюти, віртуальної валюти, криптовалюти, стейблкоїнів, цифрових і блокчейн-активів, оцифрованих активів, цифрових токенів, крипто-токенів і службових токенів”.

Криптовалютна платформа Paypal дає змогу клієнтам у США і на території США (за винятком Гавайських островів) здійснювати транзакції з чотирма різними криптовалютами: Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC) і Bitcoin Cash (BCH). Платіжна компанія нещодавно почала дозволяти користувачам переводити криптовалюту на інші гаманці та біржі.

Одночасно схожі заявки подала і фінансова компанія Western Union, серед них “планування фінансів + банківської справи + страхування, обмін віртуальної валюти + переказ, торгівля товарами і криптовалютою + брокерська діяльність, випуск цінних токенів… і багато іншого.”

Раніше Cryptomisto повідомляло, що Viking Cruises, круїзна компанія, яка пропонує річкові, океанські та експедиційні круїзи, подала 16 заявок на реєстрацію торгових марок, пов’язаних з NFT.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!