Вокаліст The Prodigy відкрив у Лондоні NFT-виставку


10:40 AM, October 18 2022
Вокаліст The Prodigy відкрив у Лондоні NFT-виставку

Соліст гурту The Prodigy Максим Реаліті відкрив NFT-виставку “Нескінченна драма” в британській галереї Miart. Виставка триватиме з 14 жовтня до 7 листопада під час лондонського Frieze Week.

Повідомляється, що на виставці роботи виконані як у традиційному стилі (скульптура і живопис), так і в сучасному: на стінах галереї розмістять екрани із зображенням невзаємозамінних токенів.

Організатори виставки заявляють, що Максим Реаліті останні 20 років створював картини, мультимедійні колажі та скульптури. А NFT почав займатися у 2021 році. Музикант запустив проєкт “Надія” спільно з іншим художником Деном Пірсом. Це понад 50 скульптур, випущених обмеженим тиражем у різних кольорах і розфарбованих вручну.

У липні року Максим анонсував першу сольну колекцію NFT у співпраці зі студією Web3 Snowcrash на платформі Crypto.com, що являє собою зображення стилізованих метеликів.

Раніше MTV Video Music Awards 2022 додала нову номінацію до списку конкурсних категорій. Цього року артисти отримають право змагатися за нагороду в категорії “Найкращий виступ у метавсесвіті”.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!