Влада США конфіскувала майже $1,8 млн у криптовалюті з шести рахунків Binance, пов’язаних з торгівлею наркотиками


24.02.2023

Федеральні чиновники конфіскували майже $1,8 млн у криптовалютах з шести рахунків Binance, пов’язаних з наркоторговцями. Американський суд у Східному Мічигані задовольнив запит про цивільну конфіскацію криптовалют, вилучених у травні 2022 року в рамках операції, спрямованої на руйнування грошового конвеєра, який перекачував прибутки від продажу наркотиків до Мексики через стейблкоїни. Про це пише Coindesk.

Згідно з судовими документами та джерелом, знайомим з цією справою, грошові кур’єри вносили гроші, отримані від наркоторгівлі, використовуючи Binance для купівлі USDT та біткоїнів, а потім відправляли криптовалюту на вказану адресу, контрольовану злочинною організацією в Мексиці. У кримінальній заяві було названо шість рахунків Binance.

Джерело, яке співпрацює з правоохоронними органами з цих питань, повідомило, що відносини між Binance і DEA є “досить тісними”. Співробітники DEA і Binance регулярно зустрічаються для обміну розвідувальною інформацією, яка використовується для калібрування політики Binance по боротьбі з відмиванням грошей і для сприяння операціям DEA.

Згідно з попередніми повідомленнями, мексиканські банди використовують Binance з початку 2020 року. У 2021 році громадянин Мексики Карлос Фонг Ечаваррія визнав себе винним у торгівлі наркотиками та відмиванні близько $4,7 млн у криптовалютах.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *