Влада Ріо-де-Жанейро дасть змогу громадянам міста платити податки в криптовалюті


12:59 PM, October 12 2022
У Бразилиї з'явився підрозділ із розслідування криптовалютних злочинів

Мерія бразильського міста Ріо-де-Жанейро заявила, що найме компанії, що спеціалізуються на обміні криптовалюти на фіат для збору податків у цифрових активах.

У міській адміністрації пояснили, що співпраця з криптокомпаніями дасть змогу муніципалітету отримувати 100% вартості криптовалютних платежів у фіаті без додаткових витрат для мерії. Криптокомпанії, які працюють з мерією над проектом, повинні будуть переконатися, що вони дотримуються протоколів Центрального банку і дотримуються тих самих процедур, що і традиційні фінансові установи під час обробки податкових платежів.

Влада Ріо-де-Жанейро проводить цю ініціативу в рамках програми, яка дасть змогу жителям Ріо платити податок на майно в криптовалюті до 2023 року.

За словами мера міста Едуардо Паеса, Ріо-де-Жанейро “стане першим містом у Бразилії”, що приймає податки в криптовалюті, і “вже випередив” низку інших бразильських провінцій, які вивчають програми сплати податків із використанням криптовалют:

Раніше мер Ріо-де-Жанейро заявив, що шукає способи, які дадуть змогу місту зберігати криптовалюту у своїй скарбниці. Ще в січні Паєс наголосив на можливості заохочувати мешканців Ріо бонусами за вибір оплати податку на майно в біткоїнах (BTC).

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!