Влада Південної Кореї запустить цифрові посвідчення особи на базі блокчейну у 2024 році


17.10.2022
Урядовці Південної Кореї повідомили про перенесення дати запуску програми з оподаткування криптовалютної сфери з 2023 року на 2025 рік.

Влада Південної Кореї планує через два роки запровадити захищену блокчейном цифрову ідентифікацію для 45 млн громадян. Про це повідомляє Bloomberg.

На думку влади, впровадження цифрових посвідчень особи для громадян, які використовують смартфони, спростить онлайн-перевірку, позбавивши людей від фотографування сертифікатів або кодів. Глава корейського регулятора цифрових технологій Су Бо Рам заявив, що завдяки цій програмі Південна Корея, як очікується, заробить протягом десяти років 60 трлн вон (щонайменше $42 млрд), що еквівалентно 3% ВВП країни.

Су Бо Рам стверджує, що інтегроване в смартфон цифрове посвідчення не дасть можливості уряду отримати доступ до інформації, що зберігається на мобільному телефоні. Оскільки система повністю покладатиметься на децентралізовану ідентифікацію, ніхто не зможе відстежити переміщення або діяльність власника мобільника.

На думку економістів Південної Кореї, цифрові посвідчення особи можуть принести величезну вигоду в галузі фінансів, охорони здоров’я, податків, транспорту і швидко завоювати популярність серед громадян країни. А потім послужать тригером прискорення економічного зростання.

Цього місяця голова Комісії з фінансових послуг Південної Кореї заявив, що регулятор буде
просувати блокчейн для різних застосувань, але при цьому захищатиме інвесторів на крипторинку.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *