Влада Ізраїлю та Тель-Авівська фондова біржа готуються випустити цифрові державні облігації


10:42 AM, October 19 2022
В Ізраїлі обмежили розрахунки готівкою для стимулювання цифрових платежів та боротьби зі злочинними організаціями

Міністерство фінансів Ізраїлю та Тель-Авівська фондова біржа (TASE) готуються до випуску цифрової державної облігації на основі блокчейну. Про це повідомляє Coidesk.

Уряд Ізраїлю та TASE співпрацюють з компаніями Fireblocks та VMWare, які займаються інфраструктурою цифрових активів, для проведення реального тестування нової платформи, що використовуватиме смарт-контракти та токенізацію для торгівлі та клірингу цифрових облігацій.

Під час тестування одиниці цифрових облігацій будуть випущені на електронні гаманці учасників еквайрингу, оплачені в цифровій валюті, яка буде переведена на електронний гаманець уряду Ізраїлю.

Метою проекту є спрощення процесів, зниження витрат і скорочення термінів випуску та клірингу державних облігацій, а також скорочення часу, необхідного для їх проведення.

«Нинішній проект розпочинає подорож у цей новий світ, дозволяючи створити перший і важливий плацдарм, який слугуватиме основою для модернізації інших традиційних механізмів у майбутньому», – заявили вони в середу.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!