Влада Дубая випустила нові правила регулювання для провайдерів криптопослуг


07.02.2023
Дубайська Thumbay Group відкриє у метавсесвіті клініку

Управління з регулювання віртуальних активів (VARA), яке наглядає за дотриманням криптовалютного законодавства в Дубаї, випустило нові керівні принципи для постачальників криптопослуг (VASP), що працюють в еміраті. Про це пише Cointelegraph.

Згідно джерелу, VARA випустила “Повне регулювання ринкового продукту”, яке включає чотири обов’язкові правила та правила для конкретних видів діяльності, що встановлюють правила для роботи VASP. Правила застосовуються лише до учасників ринку в межах Дубая, за винятком тих, хто працює в Дубайському міжнародному фінансовому центрі (DIFC), вільній зоні з власним регулятором.

Крім того, регулятор Дубая підкреслив, що всі учасники ринку, незалежно від того, чи мають вони ліцензію VARA, чи ні, повинні дотримуватися правил маркетингу, реклами та просування. Порушники будуть оштрафовані на суму від $5 500 (20 000 дирхамів ОАЕ) до $55 000 (200 000 дирхамів), а порушники можуть отримати штраф у розмірі до $135 000 (500 000 дирхамів).

На додаток до цього, нормативно-правові акти також містять вказівки з питання випуску віртуальних активів. Серед них – заборона на випуск приватних монет в Дубаї та обов’язкова реєстрація в управлінні VARA трейдерів з торговим капіталом понад $250 млн.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *