Visa спільно з криптобіржею FTX запустять дебетову криптокарту в 40 країнах


7:24 PM, October 7 2022
Visa спільно з криптобіржею FTX запустять дебетову криптокарту в 40 країнах

Криптобіржа FTX уклала партнерство з платіжною системою Visa. У рамках співпраці біржа випустить дебетові картки Visa для клієнтів FTX. Запуск відбудеться поетапно.

Повідомляється, що картки вже доступні в США і незабаром будуть запущені більш ніж у 40 країнах Латинської Америки, Європи та Азії.

Наступний етап впровадження очікується в Європі до кінця 2022 року. Згідно із заявою, у 2023 році заплановано додаткові регіональні запуски.

Дебетові картки безпосередньо пов’язані з рахунком FTX, що дає змогу безперешкодно здійснювати конвертацію та оплачувати товари і послуги за допомогою криптовалют.

За допомогою карток користувачі можуть здійснювати покупки у 80 млн торгових точок по всьому світу, які приймають Visa. Власники дебетових карток не обкладаються жодними адміністративними або процесинговими зборами за використання картки.

У червні Visa оголосила про запуск серії карток з підтримкою криптовалют у Латинській Америці. Ці картки дадуть змогу розплачуватися цифровими активами і купувати їх у криптовалютних пунктах з підтримкою Visa. Також за покупки нараховується кешбек у біткоїнах.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!