Відомий аналітик прогнозує, що біткоїн подорожчає на 130% до кінця 2023 року


10.08.2023
Аналітики Bloomberg вказують на формування ведмежої моделі на графіку біткоїну

Популярний криптоаналітик і трейдер під псевдонімом CrediBULL прогнозує зростання курсу біткоїна (BTC) протягом найближчих місяців.

Експерт заявив у своєму Твіттер-аккаунті, що ціни біткоїна злетить до $70 000 цього року, а це приблизно на 135% від поточного рівня.

“$70 000+ в цьому році, якщо я не ясно висловився”.

За словами CrediBULL, біткоїн може торгуватися в межах певного діапазону перед тим, як почнеться велике ралі, на яке він очікує.

“Ми отримали цю силу, і наша зелена зона утрималася [близько рівня цін в $29 000]! Цілком можливо, що це було наше дно – при цьому цей рух вгору поки що виглядає корекційним, і ми маємо різке відхилення на більш коротких часових інтервалах, так що не дивуйтеся, якщо ми ще трохи покрутимося, перш ніж почнеться мега-рух вгору. Не втрачайте з поля зору загальну картину і не ставайте ведмежими, якщо ми трохи підемо вниз – все, що вище $25 000 – це подарунок”.

Після подолання історичного максимуму у листопаді 2021 року, який трохи перевищив 69 000 доларів, аналітик CrediBULL заявив, що очікує, що біткоїн зустріне перший опір за ціною понад 100 000 доларів.

“$100 000+ – це те, що я очікую для завершення руху, який прорве попередній історичний максимум. Це станеться через кілька місяців після того, як ми поб’ємо історичний максимум. Якщо ми поб’ємо історичний максимум цього року, це може означати $100 000 цього року або на початку наступного”.

На момент написання бітоїн торгується на рівні $29 403.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *