Відділ розслідувань криптобіржі Binance.US очолив колишній агент ФБР


1:34 PM, October 21 2022
У Binance розкрили склад резервів стейблкоїну BUSD

Американський підрозділ криптобіржі Binance призначив колишнього агента Федерального бюро розслідувань (ФБР) Бі Джей Канга на посаду першого керівника відділу розслідувань.

Згідно з оголошенням компанії, Канг контролюватиме всі аспекти діяльності Binance.US щодо захисту користувачів, тісно співпрацюючи з правоохоронними органами, регуляторами та іншими криптокомпаніями. Крім того, Канг створить власну інфраструктуру розслідувань для виявлення і пом’якшення наслідків злочинної діяльності, пов’язаної з цифровими активами на платформі.

За словами гендиректора і президента Binance.US Брайана Шродера, за останній рік біржа зробила значні інвестиції в юридичні, нормативні та комплаєнс-операції. Це пов’язано з тим, що платформа працює, орієнтуючись на дотримання законодавства.

Шродер назвав Канга “одним із найповажніших і найдосвідченіших професіоналів у федеральних правоохоронних органах, який зіграв ключову роль у розслідуванні деяких найгучніших фінансових і кіберзлочинів у цьому тисячолітті”. Гендиректор Binance.US заявив, що ексагент ФБР відіграватиме важливу роль у зміцненні партнерських відносин із правоохоронними органами.

Наприкінці вересня Binance запустила глобальну програму навчання для правоохоронних органів, щоб краще підготувати урядові установи до розкриття злочинів, пов’язаних із цифровими активами. У рамках цієї ініціативи біржа сформує спеціальну групу з колишніх чиновників і представників влади.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!