Вартість токена GMX підскочила на 35% після анонсу про лістинг на Binance


1:16 PM, October 5 2022
Вартість токена GMX підскочила на 35% після анонсу про лістинг на Binance

Нативний токен децентралізованої біржі (DEX) GMX злетів на короткий час до рекордного максимуму в $61,34 після того, як 5 жовтня з’явилися анонсу про лістинг на Binance.

На момент публікації новини і на фоні зростаючого інтересу з боку трейдерів курс токена зріс на 35% всього за кілька годин.

GMX – це DEX, яка дозволяє користувачам торгувати спотовими і безстроковими ф’ючерсами, використовуючи свій торговий інтерфейс за низькими комісіями. DEX працює на блокчейнах Arbitrum і Avalanche і допомагає користувачам запозичувати до 30 разів більше своєї початкової маржі для збільшення ф’ючерсних ставок. GMX отримує агреговані ціни на свої активи за допомогою цінових оракулів Chainlink.

У блозі Binance з’явилася інформація про те, що біржа має намір включити GMX в інноваційну зону і відкриє торги для своїх торгових пар BTC, BUSD і USDT о 13:00 за києвським часом 5 жовтня.

Користувачі Binance почали поповнювати рахунки GMX в рамках підготовки до торгів, а виведення коштів відкрилося о 13:00 за києвським часом 5 жовтня.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!