В Південній Кореї посилять боротьбу з відмиванням грошей за допомогою системи моніторингу криптовалют


10:34 AM, 30 Січня 2023
Капіталізація криптовалютної індустрії в Південній Кореї впала на 58%

Міністерство юстиції Південної Кореї (Мін’юст) оприлюднило свої плани щодо запуску системи відстеження криптовалют у першому кварталі 2023 року з метою боротьби з відмиванням грошей та повернення активів, пов’язаних зі злочинною діяльністю, повідомляє видання Khgames.

Відомо, що система дозволить владі відстежувати історії транзакцій, збирати інформацію, пов’язану з переказами, і перевіряти джерело коштів до і після транзакцій

Мін’юст також планує вдосконалити свою криміналістичну інфраструктуру, запустивши у другому кварталі 2023 року незалежну аналітичну систему, яка доповнить систему відстеження криптовалют.

У жовтні 2022 року поліція Південної Кореї об’єдналася з п’ятьма місцевими криптовалютними біржами, щоб посилити співпрацю в кримінальних розслідуваннях і сприяти створенню безпечного торгового середовища для криптоінвесторів.

Нещодавно, 25 січня, прокуратура Сеула вжила заходів проти власника Bithumb, другої за величиною криптовалютної біржі Південної Кореї, Кан Чон Хюна. Влада заарештувала його за звинуваченням у розтраті, незаконному привласненні коштів та шахрайстві відповідно до Закону про ринки капіталу.

Криптобіржа ByBit роздає призи! Все просто: реєструєшся, вносиш депозит в стейблкоїнах USDC - отримуєш бонус (до 2000$)! Для участі переходь за посиланням!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!