Угорщина та Таїланд об’єдналися для спільного розвитку блокчейна


10:32 AM, October 31 2022
BNY Mellon та Goldman Sachs провели угоду з блокчейн-кредитування цінними паперами

Угорська коаліція з блокчейну та Тайська асоціація фінтеху (TFA) підписали меморандум, в рамках якого обмінюватимуться досвідом для впровадження блокчейну у фінансову систему. Про це повідомляє Cointelegraph.

За словами президента TFA Чонладет Хемараттана, електронна комерція, мобільні платежі та цифрові валюти швидко розвиваються в Таїланді, і міжнародне співробітництво необхідне для подальшого розвитку місцевих фінансових технологій.

“Співпраця з угорськими компаніями допоможе Таїланду отримати більше досвіду та ініціювати нові ідеї або послуги в майбутньому”, – сказав він.

Хемараттана зазначив, що 20% власників криптовалюти у світі живуть у Таїланді. За даними Chainalysis, країна посіла восьме місце в Глобальному індексі прийняття криптовалюти за 2022 рік. Тайська платіжна компанія TripleA стверджує, що майже 6.5% населення країни володіє цифровими активами.

Нещодавно Таїланд завершив участь у тестуванні державної цифрової валюти в рамках глобального проєкту mBridge за участю ОАЕ, Гонконгу та Китаю.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!