У Visa вважають, що стабільні монети і CBDC можуть відігравати “значущу роль” у платежах наступного покоління


11:15 AM, 25 Січня 2023
visa

Ел Келлі, виконавчий директор гіганта кредитних карток Visa, упевнений, що рішення на основі блокчейна можуть бути інтегровані в сервіси та пропозиції компанії для забезпечення наступного покоління платежів. Про це пише San Francisco Business Times.

Виступаючи 24 січня на щорічних зборах акціонерів Visa Ел Келлі коротко поділився планами фірми щодо цифрових валют центрального банку (CBDC) і приватних стабільних монет.

“Поки ще дуже рано, але ми, як і раніше, вважаємо, що стабільні монети і цифрові валюти Центрального банку можуть зіграти значущу роль у платіжному просторі, і у нас є низка ініціатив на стадії реалізації”. – заявив Келлі.

Протягом багатьох років Visa працювала над низкою ініціатив, пов’язаних із криптовалютою. У вересні 2021 року дослідницька група компанії почала працювати над проєктом взаємодії з блокчейном. Проєкт називається Universal Payment Channel (UPC). Він був розроблений для створення “мережі мереж” для CBDC і приватних стабільних монет. Однак Visa не надавала оновленої інформації про UPC понад 12 місяців.

Наприкінці 2022 року, платіжний гігант оголосив, що розробляє план, що дозволяє оплачувати автоматичні рахунки з гаманця користувача на базі Ethereum.

Останнім часом Visa також випустила кілька криптовалютних дебетових карток з нульовою комісією.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!