У Великобританії представили план регулювання криптобірж


6:06 PM, 1 Лютого 2023
У Великобританії представили законопроект про регулювання стейблкоїнів

Міністерство фінансів Великобританії опублікувало консультаційний документ, у якому описані плани з регулювання криптовалютних торговельних платформ і криптокредиторів з метою забезпечити “впевненість і ясність як споживачам.

Відомо, що ініціатива узгоджується з дорожньою картою розвитку фінансових послуг. Коментарі громадськості приймаються до 30 квітня.

У запиті зазначено, що за допомогою цього підходу влада сподівається пом’якшити найсерйозніші ризики волатильності та структурної вразливості, які переслідували деякі бізнес-моделі в криптосекторі.

“Ми, як і раніше, непохитні у своєму прагненні розвивати економіку і сприяти технологічним змінам та інноваціям, зокрема технологіям криптоактивів. Але ми також повинні захищати споживачів, які приймають цю нову технологію – шляхом забезпечення надійних, прозорих і справедливих стандартів.” – сказав Ендрю Гріффіт, економічний секретар Міністерства фінансів США.

Нові пропозиції казначейства передбачають відповідальність криптоплаторм за визначення детальних вимог до змісту документів про допуск активів і розкриття інформації.

Окрім цього, Мінфін вивчитть думки щодо поліпшення цілісності ринку та захисту прав споживачів шляхом розроблення пропонованого режиму запобігання зловживанням на ринку криптовалют.

У квітні 2022 року Джон Глен, на той час міністр економіки, також виклав амбітні плани щодо перетворення Великої Британії на глобальний центр криптовалют. Тоді він запропонував регулювати цифрові активи за аналогією з традиційними фінансами.

Криптобіржа ByBit роздає призи! Все просто: реєструєшся, вносиш депозит в стейблкоїнах USDC - отримуєш бонус (до 2000$)! Для участі переходь за посиланням!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!