У Таїланді посилили регулювання криптореклами


02.09.2022
У Таїланді розпочали підготовку до тестування національної цифрової валюти

Комісія з цінних паперів та бірж Таїланду (SEC) запровадила нові правила регулювання реклами для криптовалютних компаній.

Згідно з новими нормами, криптокомпанії в Таїланді будуть зобов’язані прописувати всі супутні ризики для інвесторів, які бажають вкластися в цифрові активи. При цьому попередження повинні бути легко помітними та відображати реальний погляд на цей вид інвестицій – відображати і позитивні, і негативні сторони. Також у рекламі тепер заборонено робити перебільшені заяви або відверто вводити споживачів в оману.

“Оператори повинні надати докладну інформацію про рекламу та витрати, включаючи використання впливових осіб та блогерів, до Комісії з цінних паперів та бірж, включаючи умови та часові рамки”, – йдеться у заяві Комісії з цінних паперів та бірж Таїланду.

Крім цього, тайські криптовалютні фірми тепер обмежені у місцях розміщення реклами. Якщо раніше вони могли публікувати матеріали на рекламних щитах або цифрових медіаресурсах, то тепер вони зобов’язані обмежитися своїми офіційними каналами, такими як веб-сайти та інші платформи, якими безпосередньо володіють. Компанії повинні надавати регуляторам інформацію про умови розміщення своєї реклами – витрати, терміни, хто саме взявся рекламувати продукт.

У Sec додали, що тайські компанії, що працюють з цифровими активами, мають 30 днів, щоб почати дотримуватися нових правил.

Раніше SEC Таїланду попередила інвесторів про високі ризики у сфері децентралізованих фінансів (DeFi).

Минулого місяця четвертий за величиною кредитор Таїланду за активами SCBX Pcl відмовився від придбання Bitkub на суму $500 млн через нормативні проблеми.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *