У Південній Кореї представили стратегію розвитку індустрії метавсесвітів


2:54 PM, 6 Грудня 2022
Урядовці Південної Кореї повідомили про перенесення дати запуску програми з оподаткування криптовалютної сфери з 2023 року на 2025 рік.

У південнокорейському Міністерстві науки та інформаційних технологій (MSIT) опублікували стратегію розвитку сектору Web3 та метавсесвітів.

Згідно з документом, влада країни ставить пепед собоб ціль створити сприятливе середовище для розвитку платформ метавсесвітів, розширити кадровий резерв та знайти фахівців у галузі Web3, а також створити підтримку провідним компаніям, що розробляють метавсесвіти.

Крім цього, влада розробила етичні стандарти метавсесвітів, щоб запобігти неправомірному використанню віртуальних світів зловмисниками. Ці принципи спрямовані на збереження автентичності та незалежності, активну взаємодію, повагу до конфіденційності, дотримання справедливості та залучення у віртуальне життя всіх верств населення.

Стандарти для роботи з метавсесвітами розробили за участю експертів у сфері захисту даних, техніки, етики та права. Цю ініціативу MSIT уже презентувало на засіданні міністрів у Сеулі.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!